Fundamentem naszej działalności są szeroko rozumiane ubrania służbowe:

  • wizerunkowe – stroje biur obsługi klienta firm sieciowych, recepcji hotelowych, stroje hostess i stewardów, szefów obsługi bankietów i eventów

  • wygodne i trwałe ubrania do pracy – uniformy hotelowe pokojówek, pracowników technicznych, kucharzy, kelnerów; stroje biznesowe dla menedżmentu
Nasze ubrania są przede wszystkim ergonomiczne, doskonale skonstruowane – można się w nich swobodnie ruszać i dobrze czuć. Szyjemy z najlepszych dostępnych tkanin korporacyjnych włoskich producentów (tkaniny ubraniowe i koszulowe o podwyższonej gęstości włókien i gramaturze) i dlatego na nasze stroje dajemy 24-miesięczną gwarancję (na bluzki/koszule – 12-miesięczną).
Nasze ubrania to ponadczasowa klasyka z elementami nowoczesnymi zgodnymi z trendami w modzie – nad tym czuwa projektant regularnie wizytujący targi w Paryżu i Mediolanie.
Zapewniamy dodatki: taśmy i flagietki żakardowe, guziki z logo firmy, wymyślne hafty i aplikacje, zawieszki do suwaków, apaszki, fulary, krawaty, paski. Wszystko w najlepszej jakości i w niepowtarzalnym wzornictwie.